Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Firma „Kapica – Nieruchomości” od 2001r.  zajmuje się obsługą rynku nieruchomości na terenie Warszawy i Województwa Mazowieckiego. Zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie na renomowanych uczelniach i w największych warszawskich firmach. Stale rozwijamy nasz zespół i podnosimy kwalifikacje.  Zatrudniamy prawników, ekonomistów i absolwentów budownictwa oraz licencjonowanych pośredników i zarządców nieruchomości.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, działek budowlanych i terenów inwestycyjnych.

Zajmujemy się także regulowaniem stanów prawnych nieruchomości, przygotowywaniem postępowań spadkowych, oddłużeniami, uczestnictwem w przetargach i licytacjach.

W zakresie zarządzania nieruchomościami realizujemy pełen zakres usług związanych z administrowaniem, obsługą finansowo-księgową i techniczną budynków, w szczególności wspólnot mieszkaniowych (więcej w zakładce „Zarządzanie”).

Na zlecenie naszych Klientów administrujemy także lokalami komercyjnymi i mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem.

Jesteśmy członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Najbardziej doświadczeni przedstawiciele naszej firmy prowadzą działalność dydaktyczną oraz publikują w mediach związanych z rynkiem nieruchomości.